+(48) 887 745 863
zamowienia@messa-meble.pl

Czas dostawy do 14 dni roboczych.

Kategoria na pierwszy produkt za każdy kolejny produkt z tej kategorii
Szafki na buty
50zł
10zł
Szafka RTV
Ławy i Stoliki
Biurka
Komody 70zł 10zł
Szafy
100 cm
250zł
50zł
120 cm
160 cm
180 cm
250 cm 300zł 50zł

KOSZT DOSTAWY :

 • Koszty przesyłki zamówionego Towaru ponosi Kupujący.
 • Kwota kosztów przesyłki uzależniona jest od wartości oraz gabarytów i wagi zamówienia.
 • Kwota kosztów przesyłki wyświetlana jest na bieżąco przy dokonywaniu oraz modyfikacji Zamówienia, a także jest wskazywana w Potwierdzeniu Złożenia Zamówienia.
 • Jeśli na stronie danego towaru nie ma informacji o dodatkowych kosztach wniesienia,  zostaną one ustalone indywidualnie i mogą być wyższe od podanej standardowej stawki. Skontaktuj się z BOK-iem i uzgodnij warunki usługi.
 • Dostawy zamówionych towarów mogą nastąpić w różnych terminach, za pośrednictwem różnych firm przewozowych oraz w kilku paczkach, według terminu realizacji wskazanego przy opisie produktu na jego stronie, w pozycji „czas wysyłki/dostawy”.
 • Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki do mieszkania (blok, kamienica itd.), gdy jego rozmiar przekracza podstawowy gabaryt. Dostawcy mają obowiązek wnoszenia paczek do 30 kg.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI DOSTAWCAMI

Korzystamy z usług znanych kurierów i firm transportowych oraz lokalnych spedytorów. Dokładamy wszelkich starań, aby
zakupione produkty trafiły do Ciebie na czas i bez uszkodzeń. W przypadku pytań o dostawę Twoich zakupów prosimy o kontakt
mailowy: biuro@messa-meble.pl.

CZAS:

 • Przy każdym Towarze podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do przekazania przesyłki kurierowi. Zamówienie na Towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest w chwili skompletowania całego Zamówienia, a termin wysyłki określany jest na podstawie Towaru o najdłuższym czasie realizacji.
 • W przypadku, gdy Sprzedający nie jest w stanie dochować orientacyjnego terminu przygotowania Towaru do wysyłki lub wykonania usługi, poinformuje o tym niezwłocznie Kupującego, który w takiej sytuacji może skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w § 3 ust. 1 Regulaminu.
 • Przesyłka będzie wysyłana za pośrednictwem przewoźnika wskazanego przez Sprzedającego.
 • Za datę zrealizowania Zamówienia uważa się datę nadania przesyłki przewoźnikowi lub przygotowanie towaru do odbioru spod adresu, o którym mowa w punkcie 2.
 • Kupujący wraz z zamówionym Towarem otrzymuje rachunek lub paragon w formie papierowej, chyba że wyrażona została zgoda na przekazanie tych dokumentów w formie elektronicznej.
 • Przed przyjęciem przesyłki od przewoźnika Kupujący ma obowiązek zbadania zawartości przesyłki. W sytuacji, gdy przesyłka posiada uszkodzenia Kupujący winien ten fakt zgłosić bezpośrednio przewoźnikowi (sporządzić protokół szkody i przesłać go na adres sklepu).

CZUWAMY NAD CZASEM DOSTAWY

Meble twarde, takie jak szafy czy biurka bardzo często znajdują się w naszym magazynie, dlatego też czas ich realizacji jest stosunkowo krótki. Zapytaj nas o dostępność towaru i napisz do nas na biuro@messa-meble.pl.

Jeśli zależy ci na odbiorze osobistym, skontaktuj się z działem obsługi klienta i umów dogodny dla Ciebie termin.

Zapraszamy do kontaktu zespół MESSA MEBLE

Back to Top
Messa meble
Produkt został dodany do Twojego koszyka